+420 257 313 731 lochmanova@vlastnizuby.cz

O nás

Péče o vlastní zuby je nezbytnou částí zdravého životního stylu, nejen proto, že nezdravá ústní dutina je nepříjemným estetickým problémem a zanedbání o její péči často vede k zbytečným bolestem, ale také proto, že zubní onemocnění mají nezřídka negativní vliv na zbytek organismu. Zubní ordinace na Smíchově, kterou vede MUDr. Jitka Lochmanová, se dlouhodobě snaží poskytovat vynikající lékařskou péči s důrazem na maximální komfort a bezbolestnost pro pacienta, aby jeho úsměv zůstal dokonale zdravý, vydržel co nejdéle funkční a neomezoval ho přitom v jeho každodenním životě. Ohlasy, které dostáváme od našich stávajících pacientů, nás ujišťují o tom, že jsme v tomto ohledu úspěšní a dávají nám důvod věřit v další smysl naší práce.

Odbornou specializací MUDr. Lochmanové je parodontologie, tj. obor stomatologie zaměřující se na léčbu parodontózy, tedy onemocnění závěsného aparátu zubu. V rámci toho nabízí léčebné zákroky spadající pod tzv. mukogingivální chirurgii, pomocí které se ošetřuje napadená dáseň, jež bývá prvním a nejtypičtějším příznakem parodontózy. K dalším službám zubní ordinace patří také aplikace zubních implantátů a protetik po kompletní ztrátě zubu nebo jejich skupiny, dále konzervativní (záchovná) stomatologie, která zejména pomocí zubních výplní různých druhů léčí neduhy zubní dutiny, jakými jsou zubní kazy nebo úrazy zubů, a v neposlední řadě také dentální hygiena, která problémům zmíněného druhu účinně pomáhá předcházet, a to nejen pomocí podrobného, profesionálního poradenství s péčí o chrup a s volbou k ní sloužících pomůcek, ale také skrze pravidelné odstraňování zubního plaku a zubního kamene.

Všechny členky týmu ordinace (mimo MUDr. Jitku Lochmanovou také MDDr. Petra Zárubová a Darina Spáčilová DiS.) jsou vysoce kvalifikovanými odbornicemi, které ke svojí práci přistupují zodpovědně a profesionálně. Velmi důležitá je pro nás pacientova důvěra, kterou se snažíme udržet nejen konzistentně kvalitními službami, ale také osobním přístupem a ohledem na Vaše individuální přání. Při Vaší léčbě se vždy snažíme přijít s několika alternativními řešeními, při jejichž výběru se zajímáme o to, jaké jsou Vaše priority a možnosti. Chceme, abyste naši ordinaci opouštěli s dobrým pocitem a dostali přesně tu péči, jakou potřebujete, aby Váš chrup zůstal dlouhodobě zdravý a Vy se mohli místo nákladné léčby věnovat tomu, na čem Vám záleží. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Ordinační hodiny

Pondělí 8:00 – 17:00
Úterý 8:00 – 17:00
Středa 8:00 – 17:00
Čtvrtek 8:00 – 17:00
Pátek 8:00 – 14:00
 

Smluvní pojišťovny

  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)